středa 30. července 2014

Objednáte špatný odstín, ZDARMA vyměníme!

Při výběru správného odstínu vlasů nejen v našem eshopu ÚžasnéVlasy.cz se může stát, že se netrefíte do toho, který máte právě na hlavě. U každé objednávky z našeho obchodu jsou přibaleny instrukce, na kterých je uvedena informace o možnosti výměny nebo vrácení vlasů:
Nebudete-li spokojeni s odstínem, či se naskytne jiný problém, nepoužité zboží můžete do 30 dnů vrátit. Rádi vám ale odstín vyměníme, stačí vyplnit tabulku, která se nachází pod tímto odstavcem a zboží nám zaslat zpět.
Máte tedy na výběr mezi výměnou za jiný odstín nebo vrácením všech peněz, které jste za vlasy zaplatili.

Tuto službu u nás máme zavedenou již několik měsíců, ale zjistili jsme, že to spousta z vás ještě neví. Hodně se nás ptáte po telefonu, mailu nebo chatu.

Šetříme Vám čas i peníze

Pokud vlasy zakoupíte u nás, nestane se Vám tento problém, který má zákaznice z jiného eshopu:


Nemusíte shánět někoho, kdo si s Vámi vlasy vymění. Rovnou se ozvěte nám!

Barevné vzorníky

Abyste se do odstínu trefili hned napoprvé, připravujeme k produktům podrobné vzorníky, kde vidíte porovnání několika barev hned vedle sebe. U většiny produktů vzorníky již naleznete, k dalším je právě připravujeme. Posuďte sami, vyhovují Vám takové barevné vzorníky? Podívejte se třeba i k tomuto produktu, barevný vzorník naleznete jako poslední fotografii.


Chybí Vám nějaká služba?

Pokud Vám nějaká služba chybí nebo potřebujete před nákupem svých nových vlasů znát ještě něco dalšího, určitě se nám ozvěte. Stačí když přidáte komentář k tomuto článku.
Žádné komentáře:

Okomentovat